Wsparcie medycyny estetycznej w niwelowaniu powikłań terapii onkologicznej
Wsparcie medycyny estetycznej w niwelowaniu powikłań terapii onkologicznej

Zaproszenie na briefing prasowy

Wsparcie medycyny estetycznej w niwelowaniu powikłań terapii onkologicznej

Opublikowany

Leczenie onkologiczne może wiązać się z powikłaniami, które wpływają na samopoczucie chorego. Terapia często wiąże się z amputacją, zostawia blizny, wywołuje problemy skórne czy uszkodzenia nerwów. Zabiegi medycyny estetycznej mogą pomóc w większości przypadków. Jednak wiedza na ten temat nadal jest nikła i lekarze często odmawiają zabiegu osobom z doświadczeniem onkologicznym. Dlatego wraz z ekspertami Kliniki Estell rozpoczynamy akcję #odNOWAzESTELL.

Serdecznie zapraszamy na briefing prasowy akcji  #odNOWAzEstell, której jesteśmy partnerem. W trakcie spotkania dr Krzysztof Jakubowski, onkolog, specjalista medycyny estetycznej przedstawi medyczną stronę problemu oraz wskaże możliwości medycyny estetycznej w terapii osób z doświadczeniem onkologicznym, Marta Szklarczuk z naszej Fundacji przedstawi perspektywę pacjentów. Będzie również możliwość porozmawiania z pacjentką oraz psychoonkologiem. Wspólnie przedstawimy działania, jakie podejmiemy w programie.

Spotkanie odbędzie się w piątek, 7 września 2018 r., o godz. 11.00 w Klinice ESTELL, ul. Bielańska 12.

Prosimy o potwierdzenie obecności: olga@raknroll.pl

Zapraszamy!
Love, Peace & Rak'n'Roll

Udostępnij

Powiązane artykuły
Zrób rakowi wspak! Zapraszamy na bezpłatne badania

temu

27 czerwca rozpoczynamy wspólną akcję z Nationale-Nederlanden „Zrób rakowi wspak!”. Spotkajmy się w Szczecinie, Koszalinie, Słupsku, Gdyni lub Gdańsku. W czterech mobilnych gabinetach będzie można zrobić USG piersi lub jąder, a także obejrzeć znamiona!
Nie ma zabawy bez procentów

temu

„Mam raka. I do dobrej zabawy potrzebuję procentów…” – to pierwsze słowa kolejnego spotu kampanii „Nie ma Rak’n’Rolla bez procentów”. Bohaterką filmu jest Ola, która w 2016 roku dowiedziała się, że jest chora. W dobrym, godnym i szczęśliwym przejściu przez raka pomaga jej Fundacja Rak’n’Roll – Wygraj Życie! 
Nie ma miłości bez procentów

temu

Fundacja Rak’n’Roll opublikowała w Walentynki w mediach społecznościowych spot pt. „Nie ma miłości bez procentów”, który przekonuje do przełamania tabu związanego z mówieniem o chorobie, ale przede wszystkim opowiada o prawdziwej miłości Gosi i Dawida. Spot jest kolejną odsłoną kampanii „Nie ma Rak’n’Rolla bez procentów” przypominającej, że Fundacja aby działać potrzebuje procentów, ale innych niż może się wydawać. Potrzebuje 1% podatku, który pomaga jej podopiecznym przejść przez raka. 
Nie ma Rak'n'Rolla bez procentów

temu

Ruszyła właśnie nowa kampania fundacji Rak’n’Roll po hasłem „Nie ma Rak’n’Rolla bez procentów”. Poprzez zastosowaną grę słowną fundacja zwraca uwagę, że do działania potrzebuje procentów, ale innych niż może się wydawać. Potrzebuje dokładnie 1% podatku, który pomoże podopiecznym przejść przez raka. W zwróceniu uwagi na kampanię pomóc ma specjalnie uwarzone rzemieślnicze piwo bezalkoholowe o nazwie „KRS 0000 338 803”.