Jeden gest może pomóc uratować dwa życia - specjalne bransoletki wspierają program „Boskie Matki” Fundacji Rak'n'Roll. 

Jeden gest może pomóc uratować dwa życia - specjalne bransoletki wspierają program „Boskie Matki” Fundacji Rak'n'Roll. 

Opublikowany

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki w kolekcji Bransoletek Rak'n'Rollowca przygotowanej przez Kaminsky Design pojawia się nowa, wyjątkowa wersja wspierającej ozdoby – boska bransoletka. Kamienie, z których wykonano biżuterię - różowy kwarc i hematyt - symbolizują bezwarunkową miłość oraz siłę, wytrwałość i poświęcenie, a cały zysk ze sprzedaży bransoletek zostanie przekazany na realizację programu „Boskie Matki”. 

Boskie Matki to program opieki dla kobiet w ciąży chorych na raka, które w imię miłości do swojego dziecka mają odwagę stawić czoła własnej chorobie i barierom, które utrudniają im zachować ciążę. Fundacja Rak’n’Roll od 2015  roku w ramach programu zapewnia chorym matkom realną pomoc i wsparcie lekarzy specjalistów z różnych dziedzin oraz dąży do stworzenia systemowych rozwiązań ułatwiających im dostęp do kompleksowej opieki zdrowotnej. Program ma także na celu upowszechnienie wiedzy, że w ciąży można leczyć się onkologicznie i urodzić zdrowe dziecko. Więcej informacji o programie: www.raknroll.pl

Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez projektanta Pawła Kamińskiego (Kaminsky Design) wykonana jest z różowego kwarcu oraz hematytu. Obydwa minerały mają wyjątkowe właściwości. W powszechnej opinii, różowy kwarc, nazywany „kamieniem miłości”, wspiera empatię i zdolności współodczuwania z innymi ludźmi. Symbolizuje gotowość dawania i przyjmowania bezinteresownej miłości. Z kolei hematyt to kamień, reprezentujący wytrwałość, siłę i poświęcenie, wzmacniający odporność na stres i pomagający równoważyć energię ducha i ciała.

Kaminsky stworzył dla Fundacji Rak’n’Roll nowoczesny talizman, który dzięki swoim właściwościom wspiera posiadacza w podejmowaniu odważnych, lecz trudnych decyzji. Jednocześnie symbolicznie wspiera wszystkich, którzy są tak samo gotowi na poświęcenie dla drugiego człowieka. Za wsparciem emocjonalnym idzie też realne wsparcie materialne, bo cały zysk ze sprzedaży bransoletek zostanie przekazany na realizację programu Boskie Matki.

Bransoletki można kupić za pośrednictwem strony www.timeto.com.pl oraz w butiku „Time to…Design Shop” w Warszawie (Poznańska 7 róg Wilczej). Cena bransoletki to 95 zł.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

kaminsky_black.jpg

grafika | 143 KB

Pobierz
RNR__1_.jpg

grafika | 209 KB

Pobierz
Rak_Roll2NWEB.jpg

grafika | 48,7 KB

Pobierz
Rak_Roll1NWEB.jpg

grafika | 36,8 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.