Bransoletka Rak'n'Rollowca – pomóż chorym przejść przez raka, dołącz do przyjaciół Fundacji Rak'n'Roll!

Bransoletka Rak'n'Rollowca – pomóż chorym przejść przez raka, dołącz do przyjaciół Fundacji Rak'n'Roll!

Opublikowany

8 marca rozpoczęła się sprzedaż niezwykłych bransoletek, specjalnie zaprojektowanych przez markę Kaminsky Design dla Fundacji Rak’n’Roll. Bransoletki Rak'n'Rollowca  to część autorskiej kolekcji biżuterii, wykonanej z hematytu i koralu, symbolizujących spokój i wewnętrzną harmonię, a zarazem siłę i wolę walki. Cały zysk ze sprzedaży bransoletek przekazywany będzie na działalność Fundacji Rak’n’Roll.

Akcja Bransoletka Rak'n'Rollowca rusza w istotnym momencie - pierwszy miesiąc wiosny to czas, gdy natura się odradza, a w nas wstępuje nowa siła, energia i wola życia. Bransoletka  to konkretny symbol walki z chorobą, a także emocjonalnego wsparcia. Noszenie jej to znak przynależności do kręgu przyjaciół Fundacji Rak’n’Roll i solidarności z jej podopiecznymi.

Celem działającej od 2009 roku Fundacji jest zmienianie schematów myślenia o raku, przełamywanie tabu i poprawa jakości życia chorych. Działania Fundacji mają przede wszystkim inspirować do pozytywnego myślenia i dobrego samopoczucia, które znacząco wpływa na życie codzienne chorych.

Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez projektanta Pawła Kamińskiego (Kaminsky Design) wspiera symbolicznie każdego, kto ją nosi, a jednocześnie w bardzo wymierny sposób - Fundację Rak’n’Roll. Bransoletka występuje w dwóch wersjach – damskiej
i męskiej. Wykonana jest z naturalnego koralu, hematytu i srebra. Kamienie użyte do jej stworzenia nie są przypadkowe. Uważa się, że koral uspokaja, wycisza i redukuje stres, to minerał, który wzmaga witalność, pobudza wyobraźnię i uczucie miłości. Natomiast hematyt to kamień, reprezentujący wytrwałość, siłę i poświęcenie, wzmacniający odporność na stres
i pomagający równoważyć energię ducha i ciała.

Bransoletka to jak nowoczesny amulet Rak’n’Rollowców, który dzięki swoim unikatowym właściwościom wpływa na pozytywne myślenie i dostarcza dobrej energii do walki
z rakiem. Czerwony koral to rozpoznawalny znak tych, którzy z pogodą ducha pokonują przeciwności losu i walczą z chorobą oraz tych, którzy wspierają ich w tej walce.
Za wsparciem emocjonalnym, idzie realne wsparcie materialne, bo cały zysk ze sprzedaży bransoletek zostanie przekazany na działania Fundacji Rak’n’Roll.

Bransoletkę Rak'n'Rollowca będzie można kupić w butiku „Time to… Design Shop”
w Warszawie (Poznańska 7 róg Wilczej), a także za pośrednictwem strony internetowej www.timeto.com.pl. Cena bransoletki w obu wersjach to 95 zł. 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Bransoletka_Raknrollowca_1.jpg

grafika | 1,31 MB

Pobierz
Rak_Roll_Kaminsky_Design.jpg

grafika | 149 KB

Pobierz
Bransoletka_Raknrollowca_2.jpg

grafika | 2,12 MB

Pobierz
Rak_Roll1707Med.jpg

grafika | 422 KB

Pobierz
raknroll_logo.jpg

grafika | 719 KB

Pobierz
Rak_Roll28562256Med.jpg

grafika | 375 KB

Pobierz
kaminsky_black.jpg

grafika | 143 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.